O nás

O naší společnosti.

Společnost B-Club Barrandov byla založena jako rodinný podnik v roce 1998. Chtěli jsme tak navázat na přerušenou tradici,kterou až do roku 1948 vytvářela rodina našich předků.Naším cílem bylo pokračovat v rodinné tradici a tak se podařilo v květnu 1999 otevřít v bytovém komplexu Kaskády Barrandov restauraci.Byla to doba zásadních společenských změn,které se promítaly i do oblasti gastronomie.Z tohoto důvodu došlo k orientaci na italskou kuchyni,která nabízí tisíce různých chutí,vůní a nápadů na úpravu jednotlivých druhů masa,ryb,darů moře,spousty zeleniny a pokrmů z těsta.Velikou předností této kuchyně je skutečnost,že jídlo se připravuje vždy čerstvé na objednávku i s expedicí ke spotřebiteli v co nejkratší době.

Již z výše uvedeného výčtu zcela jistě cítíte vůni koření,bylinek,lahodných sýrů nebo vyhlášenou parmskou šunku či vynikající zeleninové saláty.

Naším skvělým hostům se snažíme nabídnout nejtypičtější italské speciality při respektování původních italských receptur s použitím vysoce kvalitních originálních surovin pro přípravu veškerých jídel a to vše okořeněno bohatou fantazií našich kuchařů. Samozřejmostí je u nás i široký sortiment nápojů, včetně vybraných italských vín,kávy,destilátů a kvalitně ošetřených vybraných druhů českého piva.V rámci našich služeb zajišťujeme rovněž dodávku veškerého sortimentu až do domu na telefonickou objednávku.

Pro uspokojení našich zákazníků nabízíme také týdenní polední nabídky vždy ve čtyřech variantách za jednotnou cenu, platnou pouze v době obědů.

Naším největším přáním je,aby naši zákazníci od nás odcházeli tak spokojeni,že se budou s radostí vracet.

Naše Pizzerie Kaskáda Vám slouží již více než dvacet let a stále je co zdokonalovat.Jako zpětnou a nezávislou kontrolu využíváme každoročně AUDIT hospodaření a případnou kritiku našich hostů,která slouží k trvalému zvyšování kvality námi poskytovaných služeb..Závěry tohoto AUDITU jsou k dispozici v Pizzerii.

Děkujeme za Vaší návštěvu.

S přáním dobré chuti a bohatého gastronomického zážitku se připojuje kolektiv pracovníků PIZZERIE KASKÁDA vedený majitelem R.Boukalem